O firmie

Właścicelem sklepu jest firma evangelist::dotmatik sp. z o. o. Głównym przedmiotem działalności jest doradztwo w zakresie tworzenia omnikanałowych systemów samoobsługowych: portali klienckich, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych.

Najważniejsze jest dla nas biznesowe podejście stanowiące punkt wyjścia każdego projektu, w tym projektów wdrożeniowych (gotowa strategia Klienta / wizja produktu bądź współtworzenie jej w fazie konsultingu) i kontynuacja (po wdrożeniu) w postaci obsługi, wsparcia, outsourcingu marketingu, akwizycji i sprzedaży online w modelu partnerskim.

Zamówienia w sklepie internetowym medmarket.pl są przyjmowane i realizowane przez firmę Novamed Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi ul. Traktorowa 143.

Firma Novamed oferuje specjalistyczny sprzęt medyczny oraz wysokiej jakości produkty medyczne do użytku domowego renomowanych producentów.

Gwarantuje fachowe doradztwo i zapewnia obsługę po sprzedaży.Dba o dobór produktów najwyższej jakości. Potwierdzają to nie tylko certyfikaty produktów, ale i liczne pozytywne opinie o naszych produktach spływające od szpitali, placówek medycznych i lekarzy.

Novamed jest wyłącznym dystrybutorem wiodących na świecie marek m.in.:

  • Asskea - najbardziej funkcjonalne ssaki medyczne z opatentowanym systemem podwójnych filtrów DFS

  • BSI - producent sprzętu do szybkiej i tradycyjnej diagnostyki. Dostarcza urządzenia do pomiaru cholesterolu, glukozy i trójglicerydów we krwi. Oferuje sprzęt do użytku domowego oraz dla szpitali.

  • Flaem Nuova - producent wysokiej jakości inhalatorów i nawilżaczy powietrza

  • Marsden Weighing - dostawca wag medycznych i przemysłowych od 1926 r.

  • MDF Instruments - ręcznie wykonywane stetoskopy, precyzyjne ciśnieniomierze i młotki neurologiczne

  • Medel - renomowana włoska firma, producent najwyższej klasy sprzętu medycznego

  • Tytex - Cantaloop - bielizna dla kobiet w ciąży i matek karmiących
  • Visiomed - wynalazca unikalnego bezdotykowego termometru Thermoflash. Firma wykorzystująca najnowsze technologie w produkcji termometrów, oksymetrów, sprzętu do elektroterapii.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.