bezpieczny i komfortowy- łatwy w użyciu
- szybki i bezpieczny
- posiada uniwersalny kształt
Wyjątkowy i wygodny lancetLancet jednorazowy Droplet posiada silikonem, bardzo cienką igłę, która nie uszkadza tkanki skórnej. Dzięki swojej konstrukcji lancet Droplet pozwala na pobieranie właściwej mikropóbki krwi przy ograniczeniu do minimum odczucia bólu. Wystarczy tylko jedno nakłucie.
Unikalne cechy lancetu
- Bardzo cienka igła 0.36 mm pokryta silikonem
- Wysoka jakość - ostrze szlifowane w trzech płaszczyznach
- Sterylizowany promieniami Gamma
- Lancety DROPLET mogą być używane z wieloma nakłuwaczami dostępnymi na rynku
Ostrze szlifowane w trzech płaszczyznachIgła lancetu DROPLET wykonana jest ze wysokiej jakości stali nierdzewnej przeznaczonej do produktów medycznych. Ostrze igły szlifowane jest w trzech płaszczyznach, elektropolerowane i pokryte silikonem dla zmniejszenia sił nakłucia i tym samym redukcji poziomu bólu.

Dzięki średnicy igły 0,36 mm (28G), lancety DROPLET są powszechnie uznawane za ultra-cienkie.
Dane techniczne:- materiał igły: stal chirurgiczna
- średnica igły: 28G (0.36 mm)
- materiał korpusu: polietylen niskiej gęstości
- kolor korpusu: niebieski (nie zawiera kadmu)
- długość korpusu: 26 mm +/- 0.35 mm
- sterylność: promieniowanie gamma, min. dawka 25kGy
- okres przechowywania: 5 lat
- produkt nie zawiera lateksu
Kod producenta: HTL 7106-28
Zobacz inne produkty: Pozostali producenci
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Klient ma prawo zrezygnować z zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki - zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dn. 31 marca 2000 r.)
Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego, w żaden sposób nie zniszczonego oraz posiadającego oryginalne opakowanie, jeżeli towar występował w opakowaniu.
Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie zwracanego towaru w ciągu 5 dni roboczych drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres. Koszty dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.
Zwracany towar należy odsyłać wraz z otrzymanym z nim dowodem zakupu.
Nasi konsultanci są do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
Zadzwoń:
tel. 801 011 707 z telefonu stacjonarnego
tel. 42 714 36 00 z telefonu komórkowego
lub napisz do nas: